Студенческий городок - Студенческий актив

Студенческий актив общежития № 2

Председатель студенческого совета общежития № 2 – Соломянюк Дмитрий
Заместитель председателя – Каминский Дмитрий
Секретарь – Великсар Кристина
Староста 1-го этажа–Каминский Дмитрий
Староста 2-го этажа – Великсар Кристина
Староста 3-го этажа – Петрищенко Кристина
Староста 4-го этажа – Попов Всеволод
Староста 6-го этажа – Шаповал Евгений
Староста 7-го этажа – Акименко Марина
Староста 8-го этажа – Стрельбицкая Анастасия
Староста 9-го этажа – Масленков Александр.

Студенческий актив общежития № 3а

Председатель студенческого совета общежития № 3а – Якубаш Иван
Заместитель председателя – Бондар Дмитрий
Старосты блоков:
Блок 20 – Владиченко Ольга
Блок 21 – Бойчук Ольга
Блок 30 – Мельник Анастасия
Блок 31 – Трофимчук Екатерина
Блок 40 – Войтименко Ярослав
Блок 41 – Олениченко Александр
Блок 50 – Абрамович Екатерина
Блок 51 – Лебедь Наталья
Блок 60 – Склифос Михаил
Блок 61 – Милев Александр
Блок 70 – Лиса Ольга
Блок 71 – Андреев Сергей
Блок 80 – Гончарук Дмитрий
Блок 81 – Гуцан Владислав
Блок 90 – Мазоха Станислав
Блок 91 – Кондратюк Светлана

Студенческий актив общежития №3б

Председатель студенческого совета общежития № 3б – Вертипорох Владислав
Заместитель председателя – Восканян Размик
Старосты блоков:
Блок 23 – Баханцова Алина
Блок 32 – Журьян Виктор
Блок 33 – Риженко Максим
Блок 42 – Коваль Руслан
Блок 43 – Рудик Максим
Блок 52 – Гришко Сергей
Блок 53 – Колесник Вадим
Блок 62 – Полякова Анна
Блок 63 – Куриленко Максим
Блок 72 – Николенко Марина
Блок 83 – Гоарковская Юлия
Блок 92 – Савченко Вадим
Блок 93 – Мовчан Владислав

Студенческий актив общежития № 4

Председатель студенческого совета общежития № 4 – Яцевилов Евгений
Заместитель председателя – Коваль Максим
Староста 2-го этажа – Кинаш Татьяна
Староста 3-го этажа – Жидкова Евгения
Староста 5-го этажа – Долгов Александр

Студенческий актив общежития № 5

Председатель студенческого совета общежития № 5 – Клименко Александр
Заместитель - Драч Артур
Староста 1-го этажа – Мохонько Ксения
Староста 2-го этажа – Бордя Давид
Староста 3-го этажа – Чкан Наталья
Староста 4-го этажа – Варга Виталий
Староста 5-го этажа – Мельник Богдан

Студенческий актив общежития № 6

Председатель студенческого совета общежития № 6 – Сырбу Максим
Заместитель председателя – Литвиненко Владислав
Староста 1-го этажа – Бурховский Андрей
Староста 2-го этажа – Исунов Александр
Староста 3-го этажа – Демиров Андрей
Староста 4-го этажа – Кхиралла Ах
Староста 5-го этажа – Головинский Денис

Студенческий актив общежития № 7

Председатель студенческого совета общежития № 7 – Круглей Ольга
Заместитель председателя – Попазов Сергей
Старосты этажей:
Староста 2-го этажа – Попазов Сергей
Староста 3-го этажа – Арнаут Елена
Староста 4-го этажа – Шипаев Даниил – Сиренко Анжелика
Староста 5-го этажа – Лось Ольга

Студенческий актив общежития № 8

Председатель студенческого совета общежития № 8 – Маковийчук Марина
Заместитель председателя – Клюшник Максим
Староста 2-го этажа – Бутько Андрей
Староста 3-го этажа – Маковийчук Марина
Староста 4- го этажа – Донец Артрур
Староста 5-го этажа – Джумаев Гельди

Анонс:

 


  • 25.04.2018

    Вітаємо переможців фестивалю мистецтв Сонячний струм за здобуті призові місця у номинації Естрадний спів

    Вітаємо переможців! 20 та 21 квітня 2018 року студенти Одеської національної академії харчових технологій виступали на фестивалі мистецтв "Сонячний струм", де здобули призові місця у номинації "Естрадний спів": Козаченко Анна - гран-прі (студентка ф-ту ТВІТБ). Чаплигін Денис - диплом I ступеня (студент ф-ту КСіА). Мироненко Богдан - диплом II ступеня (студент ф-ту ММіЛ)

    подробнее

     

Последние новости:

 


  • 25.04.2018

    Єдина кураторська година на тему: «10 квітня – День визволення Одеси від фашистських загарбників» на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу протягом ОНАХТ

    В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу протягом 11-23 квітня кураторами груп була проведена єдина кураторська година на тему: «10 квітня – День визволення Одеси від фашистських загарбників», присвячена героїчній обороні Одеси, рокам її окупації та Дню визволення

    подробнее

     

  • 24.04.2018

    Благодійний ярмарок в рамках тижня факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу ОНАХТ

    Тиждень факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу розпочався благодійним ярмарком, який організували студенти та викладачі факультету. Його мета – матеріальна допомога студенці, якої вона потребує в зв’язку з хворобою. На ярмарку студенти представили власні кулінарні страви: м’ясні, молочні, хлібо-булочні, кондитерські вироби

    подробнее

     


ГИМН
Одесской Национальной Академии Пищевых Технологий
Процветай, живи и здравствуй,
Академия моя!
Пусть звезда твоя не меркнет
Яркая!

Пусть Господь хранит от бедствий,
Неудач и суеты,
Пусть свершатся все твои мечты!

ПРИПЕВ:

Для тебя лишь одной повторим мы стократ:
Браво, Академия! Виват!!!
Ты - надежный оплот, ты - вторая семья!
Славься Академия моя!

Созидай и твори! Для тебя нет преград!
Браво, Академия! Виват!!!
Знай, что наша судьба неразрывна с твоей!
Слава Академии моей!!!