Музей

Значну роботу по вихованню студентів проводить музей академії – навчально-виховний центр, який сприяє вихованню у студентів розуміння ролі і значення обраної спеціальності, знання історії академії і своєї країни, почуття глибокої поваги до всіх засновників і вчених академії.

Музей

Музей історії академії (Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова) заснований 20 червня 1973 року згідно з наказом ректора.

Перший завідувач музеєм – учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, капітан І рангу у відставці Іван Іванович Войкін.

З квітня 1989 року завідувала музеєм викладач кафедри неорганічної та загальної хімії Генрієтта Вікторівна Балахонкіна.

У 1998 році музей очолив учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, доцент Костянтин Васильович Церкасевич.

З 2004 року музеєм завідувала викладач кафедри фізики i матеріалознавства, ветеран академії Світлана Федорівна Яценко.

У 2016 році музей очолив Валентин Семенович Дембицький, підполковник запасу.

Музей

Діяльністю музею керує рада, який розробляє плани методичної та виховної роботи, а також забезпечує зв'язок музею з промисловими організаціями галузі.

Щорічно проводяться планові лекції-екскурсії для всіх студентів перших курсів. Музей спільно з Спілкою випускників академії бере участь в організації та проведенні зустрічей з випускниками минулих років.

Музей проводить роботу по профорієнтації молоді, учнів шкіл та технікумів, бере участь в організації та проведенні «Днів професії», «Днів кафедр» та інших подібних заходів, підтримує тісний контакт з Радою ветеранів війни і праці, яким керує зав. кафедрою соціології, філософії та права, професор Георгій Віталійович Ангелов. З 2018 року Радою ветеранів війни і праці керує доктор технічних наук, професор Безусов Анатолій Тимофійович.

За рік музей відвідують понад 1500 чоловік.

Музей академії у 2003 році став переможцем обласного огляду музеїв навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Музей

У травні 2011 року Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної навчання і виховання оголосив подяку Одеській національній академії харчових технологій за розвиток музейної справи Одещини.

Анонс:

 


 • 17.05.2019

  Засідання філософського клубу «Логос» кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ

  22 травня 2019 р. в ауд. Б-402 о 1130відбудеться розширене засідання філософського клубу «Логос». Засідання членів клубу, викладачів кафедри, студентів і аспірантів, студентів-іноземців Академії, присвячено пам'яті видатних вчених-гуманітаріїв, діячів ОНАХТ: кандидата філософських наук, доцента Миколи Федоровича ІОРДАТІЯ, кандидата історичних наук, професора Георгія Віталійовича АНГЕЛОВА, доктора філософських наук, професора Віталія Михайловича Чугуєнка

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 16.05.2019

  Традиційний туристичний перехід по трасі здоров’я в ОНАХТ

  16 травня кафедрою фізичної культури та спорту для студентів І курсу було проведено заїзд на велосипедах, легкоатлетичний пробіг і туристичний перехід по Трасі здоров’я протяжністю 2,5 км. У традиційному заході прийняло участь 367 студентів, а також куратори груп, старші куратори, заступники деканів на чолі з проректором з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту

  детальніше

   

 • 16.05.2019

  Лекція на тему «Мелодії воєнних років» на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНАХТ

  15 травня 2019 року на кафедрі Вищої та прикладної математики проф. Кирилов В.Х. та доцент Вітюк А.В., в рамках роботи Інституту культури та мистецтв Одеської національної академії харчових технологій на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації провели науково-популярну лекцію-концерт на тему: «Мелодії воєнних років»

  детальніше