Музей

Значну роботу по вихованню студентів проводить музей академії – навчально-виховний центр, який сприяє вихованню у студентів розуміння ролі і значення обраної спеціальності, знання історії академії і своєї країни, почуття глибокої поваги до всіх засновників і вчених академії.

Музей

Музей історії академії (Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова) заснований 20 червня 1973 року згідно з наказом ректора.

Перший завідувач музеєм – учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, капітан І рангу у відставці Іван Іванович Войкін.

З квітня 1989 року завідувала музеєм викладач кафедри неорганічної та загальної хімії Генрієтта Вікторівна Балахонкіна.

У 1998 році музей очолив учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, доцент Костянтин Васильович Церкасевич.

З 2004 року музеєм завідувала викладач кафедри фізики i матеріалознавства, ветеран академії Світлана Федорівна Яценко.

У 2016 році музей очолив Валентин Семенович Дембицький, підполковник запасу.

Діяльністю музею керує рада, який розробляє плани методичної та виховної роботи, а також забезпечує зв'язок музею з промисловими організаціями галузі.

Щорічно проводяться планові лекції-екскурсії для всіх студентів перших курсів. Музей спільно з Спілкою випускників академії бере участь в організації та проведенні зустрічей з випускниками минулих років.

Музей проводить роботу по профорієнтації молоді, учнів шкіл та технікумів, бере участь в організації та проведенні «Днів професії», «Днів кафедр» та інших подібних заходів, підтримує тісний контакт з Радою ветеранів війни і праці, яким керує зав. кафедрою соціології, філософії та права, професор Георгій Віталійович Ангелов.

За рік музей відвідують понад 1500 чоловік.

Музей академії у 2003 році став переможцем обласного огляду музеїв навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Музей

У травні 2011 року Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної навчання і виховання оголосив подяку Одеській національній академії харчових технологій за розвиток музейної справи Одещини.

Анонс:

 


 • 10.11.2017

  Турнір з армреслінгу «ARM POWER 2017»

  16 листопада 2017р.14:30. В турнірі беруть участь студенти ОНАХТ, студенти інших вишів м. Одеси!!! Після турніру на всіх очікує закулісна боротьба де кожен бажаючий зможе поборотися!!

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 15.11.2017

  Донорство на ф-те ТПППКСЭиТ ОНАПТ

  7 ноября 2017 года магистры группы ТМ-57а (Геврик Владисдав, Костюк Юлия, Бутовский Николай) и бакалавры группы ТМ-31 (Сухомлинова Кристина, Примаченко Светлана) приняли участие в очень почетной и благородной акции - донорство крови

  детальніше

   

 • 14.11.2017

  Кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів на факультеті комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

  Історія не буває поганою чи доброю. Вона завжди така, якою є. Однак сторінки історії іноді бувають сумними, і навіть жахливими. І такі історичні події обов’язково треба знати, вивчати. Принаймні для того, щоб подібне ніколи не повторилося. 13 листопада 2017 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій пройшла кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів

  детальніше