Музей

Значну роботу по вихованню студентів проводить музей академії – навчально-виховний центр, який сприяє вихованню у студентів розуміння ролі і значення обраної спеціальності, знання історії академії і своєї країни, почуття глибокої поваги до всіх засновників і вчених академії.

Музей

Музей історії академії (Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова) заснований 20 червня 1973 року згідно з наказом ректора.

Перший завідувач музеєм – учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, капітан І рангу у відставці Іван Іванович Войкін.

З квітня 1989 року завідувала музеєм викладач кафедри неорганічної та загальної хімії Генрієтта Вікторівна Балахонкіна.

У 1998 році музей очолив учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, доцент Костянтин Васильович Церкасевич.

З 2004 року музеєм завідувала викладач кафедри фізики i матеріалознавства, ветеран академії Світлана Федорівна Яценко.

У 2016 році музей очолив Валентин Семенович Дембицький, підполковник запасу.

Музей

Діяльністю музею керує рада, який розробляє плани методичної та виховної роботи, а також забезпечує зв'язок музею з промисловими організаціями галузі.

Щорічно проводяться планові лекції-екскурсії для всіх студентів перших курсів. Музей спільно з Спілкою випускників академії бере участь в організації та проведенні зустрічей з випускниками минулих років.

Музей проводить роботу по профорієнтації молоді, учнів шкіл та технікумів, бере участь в організації та проведенні «Днів професії», «Днів кафедр» та інших подібних заходів, підтримує тісний контакт з Радою ветеранів війни і праці, яким керує зав. кафедрою соціології, філософії та права, професор Георгій Віталійович Ангелов. З 2018 року Радою ветеранів війни і праці керує доктор технічних наук, професор Безусов Анатолій Тимофійович.

За рік музей відвідують понад 1500 чоловік.

Музей академії у 2003 році став переможцем обласного огляду музеїв навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Музей

У травні 2011 року Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної навчання і виховання оголосив подяку Одеській національній академії харчових технологій за розвиток музейної справи Одещини.

Анонс:

 


 • 20.03.2019

  Тиждень факультету Компютерних систем та автоматизації ОНАХТ

  25-27 березня 2019 року в ОНАХТ відбудеться Тиждень факультету Комп’ютерних систем та автоматизації

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 20.03.2019

  Вітаємо переможців конкурсу «Кращий студентський фотограф та художник ОНАХТ-2019»

  19 березня 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій відбувся конкурс: «Кращий студентський фотограф та художник ОНАХТ - 2019»

  детальніше

   

 • 19.03.2019

  Лекція на тему «Корупційні ризики у професійній діяльності майбутнього спеціаліста» на ф-ті ММіЛ, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв – «Правове виховання» ОНАХТ

  18 березня 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті менеджменту, маркетингу і логістики, рамках роботи Інституту культури та мистецтв - «Правове виховання», професором кафедри соціології, філософії та права Черняк Г.А. була прочитана лекція в на тему: «Корупційні ризики у професійній діяльності майбутнього спеціаліста»

  детальніше