14.04.2019

Лекція на тему «Відмінність вимог до фасованих мінеральних вод в Українському законодавстві та директивах ЄС» на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу ОНАХТ

В Одеський національний академії харчових технологій 10 квітня 2019 року відбулася лекція радника при керівництві підприємством ТДВ «Одеський завод мінеральної води «Куяльник»» Зайцевої Л.С. на тему «Відмінність вимог до фасованих мінеральних вод в Українському законодавстві та Директивах ЄС» для студентів факультету Технології вина та туристичного бізнесу.

Л.С. Зайцева розповіла студентам про те, як класифікуються мінеральні води, які фасовані води називають природними і про проблеми, по’вязані з відмінністю вимог до фасованих мінеральних вод в Українському законодавстві та Директивах ЄС.

Лекція пройшла цікаво, у студентів виникало багато запитань, адже практично всі вживають фасовану воду, яку покупають у магазинах – на що потрібно звертати увагу при виборі пляшки з водою, як правильно вибрати воду, щоб не зашкодити здоров’ю. На всі запитання студенти отримали відповіді від кваліфікованого фахівця, яким є Л.С. Зайцева.

Старший куратор факультету ТВтаТБ О.М. Берегова