14.04.2019

Лекція на тему «Досягнення харчової біотехнології», на факультеті на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв ОНАХТ

9 квітня 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, професором кафедри біоінженерії і води Безусовим А.Т. була прочитана лекція на тему: «Досягнення харчової біотехнології».

Лекція на тему «Досягнення харчової біотехнології»

Професор Анатолій Тимофійович Безусов розповів присутнім про біотехнологію, як науку, яка базується на знаннях мікробіології та інженерії. Наводячи прості зрозумілі приклади біотехнологічних продуктів він пояснив основні принципи створення препаратів із заданими властивостями.

Лекція на тему «Досягнення харчової біотехнології»

На лекції були присутні як студенти профільної спеціальності, так і інших технологічних напрямків (технології переробки риби та морепродуктів і тривалого зберігання плодів і овочів). Обговорення лекції пройшло в цікавій дискусійній формі, де студенти задавали питання, а пошук відповідей шукали колективно при вмілому конструктивному діалогу з лектором.

Лекція на тему «Досягнення харчової біотехнології»

Лекцією зацікавились як студенти різних курсів та спеціальностей, так і співробітники академії. Лекція була прочитана на високому професійному рівні, супроводжувалася презентацією. Активну участь приймали слухачі, задавали багато запитань, на які лектор із задоволенням надавала розкриті відповіді та пояснення.

Лекція на тему «Досягнення харчової біотехнології»

Відповідальна роботу Інституту культури та мистецтв
на факультеті ТВтаТБ доц. Н.В. Доценко