16.04.2019

Кураторська година, присвячена Дню визволення Одеси на факультеті Комп'ютерних систем і автоматизації ОНАХТ

10 квітня 2019 року на факультеті Комп'ютерних систем і автоматизації Одеської національної академії харчових технологій проведено загально-академічну кураторську годину, присвячену Дню визволення міста Одеси.

Студентам факультету КСіА показали короткометражні фільми про події тих часів, які розкривають сторінки історії пов'язані з мужністю і стійкістю народу в боротьбі з фашизмом. У заключній частині кураторської години виступив заступник декана факультету Дубна Сергій Михайлович, який коротко відобразив історію тих часів у хронологічному порядку і основні втрати народу в боротьбі з фашисткою Німеччиною.

Кураторська година, присвячена Дню визволення Одеси   Кураторська година, присвячена Дню визволення Одеси   Кураторська година, присвячена Дню визволення Одеси   Кураторська година, присвячена Дню визволення Одеси   Кураторська година, присвячена Дню визволення Одеси   Кураторська година, присвячена Дню визволення Одеси

Студенти факультету Комп'ютерних систем і автоматизації на загальноакадемічній кураторській годині, присвяченій Дню визволення Одеси

Гурський О.О., старший куратор факультету КСіА