16.04.2019

Кураторська година, присвячена питанням протидії булінгу на факультеті Комп'ютерних систем і автоматизації ОНАХТ

9 і 12 квітня 2019 року на факультеті Комп'ютерних систем і автомати-зації Одеської національної академії харчових технологій проведено кураторську годину, присвячену питанням булінгу.

Студентам груп АЕМ-30, АЕМ-10, АЕМт-10, Ат-10 і А-20 спочатку показали короткометражний фільм, який розкриває причини виникнення такого явища як «цькування» у навчальних закладах і не тільки. У заключній частині кураторської години виступив заступник декана факультету Дубна Сергій Михайлович, який коротко відобразив методи боротьби з таким явищем і можливі наслідки.

>Кураторська година, присвячена питанням протидії булінгу   >Кураторська година, присвячена питанням протидії булінгу

Студенти гр. АЕМ-30, АЕМ-10, АЕМт-10, Ат-10 і А-20 на кураторській годині, яка присвячена питанням булінгу

>Кураторська година, присвячена питанням протидії булінгу

Аналогічна кураторська година була проведена в групі А-10 куратором Єгоровим В.Б., а також у групах А-30, АЕМ-20, кураторами Вітюк А.В. і Максімова О.Б.

>Кураторська година, присвячена питанням протидії булінгу

Гурський О.О., старший куратор факультету КСіА