09.10.2017

Відкрита кураторська година на факультеті прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій Одеської національної академії харчових технологій, присвячена 26-й річниці з дня незалежності України, під гаслом: «Україна для нас, ми - для України»!

21вересня 2017 року на факультеті прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій Одеської національної академії харчових технологій була проведена загальноакадемічна кураторська година, присвячена 26-й річниці з Дня незалежності України під гаслом: «Україна для нас, ми - для України»! Кураторська година була організована кураторами академічних груп факультету ПЕЕіНГТ (ГН-419, ТЕ-411, ЕЕ-424, ЕК-415, ТЗС-417) - (Сагала Т.А., Біленко Н.О., Соколов Є.В.).

Україна для нас, ми - для України   Україна для нас, ми - для України   Україна для нас, ми - для України   Україна для нас, ми - для України

Старший куратор академії – Леонова Л.Є.