20.10.2018

Лекція на тему: «Альтернативні джерела води», в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу

17 жовтня 2018 року в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу, в рамках роботи Інститу та мистецтв, завідувачем кафедри біоінженерії і води, д.т.н., Коваленко О.О. була прочитана лекція на тему: «Альтернативні джерела води».

Лекція на тему: «Альтернативні джерела води»

В умовах зростаючого дефіциту прісної води все більш актуальним стає пошук шляхів його подолання. В промислових масштабах це питання вирішується шляхом опріснення природних вод з високою мінералізацією.

Для господарсько-побутових потреб люди, які проживають в умовах засушливого клімату, в пустелях чи на високогір’ї напрацювали багато простих способів отримання води з не традиційних для більшості населення джерел. Це отримання води із повітря, туманів, накопичення дощової води, плавлення льодових покривів та інші. Лекція супроводжувався цікавими фактами та інформативними ілюстраціями.

Лекція на тему: «Альтернативні джерела води» Лекція на тему: «Альтернативні джерела води»

Відповідальна за Інститут культури
на факультеті ТВтаТБ доц. Н.В. Доценко