02.12.2018

Лекція на тему «України далекі таланти» на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках роботи інституту культури та мистецтв

29 листопада 2018 року на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу, в рамках роботи інституту культури та мистецтв Одеської національної академії харчових технологій професором Станкевичем Г.М. була прочитана лекція на тему: «України далекі таланти».

Лекція на тему «України далекі таланти»   Лекція на тему «України далекі таланти»

На лекції йшлося про життєвий шлях двох талановитих людей – співачки Квітки Цісик, американки українського походження, та Брії Блессінг – українки в душі, американки за походженням. На занятті були присутні студенти факультету ТЗіЗБ: гр. ТЗХ-31 (куратор доц. Валевська Л.О.) та ЗТЗ-71 ОКР «магістр».