02.12.2018

Лекція на тему «Стан і перспективи розвитку винного туризму в Україні та Молдові» на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу

29 листопада 2018 року на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв Одеської національної академії харчових технологій доцентом кафедри технології вина та енології Калмиковою Іриною Семенівною була прочитана лекція на тему: «Стан і перспективи розвитку винного туризму в Україні та Молдові».

«Стан і перспективи розвитку винного туризму в Україні та Молдові
«Стан і перспективи розвитку винного туризму в Україні та Молдові   «Стан і перспективи розвитку винного туризму в Україні та Молдові

Лекція була присвячена актуальній темі винного туризму в контексті розвитку регіонів, особливо південних областей.

«Стан і перспективи розвитку винного туризму в Україні та Молдові

Надходження коштів у місцеві бюджети, поява нових робочих місць і розвиток інфраструктури – ось можливі преференції вже найближчим часом. Фундаментом для такого зростання є багатий туристичний потенціал обох країн – і Молдови, і України. По-перше – відносно невеликі відстані й можливість безвізового в'їзду дозволить пропонувати винні тури на українському туристичному ринку. По-друге, сусідське положення допоможе розвивати транскордонні маршрути, залучаючи об'єкти винного туризму Одеської області.

Лектор відповіла присутнім студентам на запитання, які виникли під час зустрічі. Вони із задоволенням зробили колективне фото на згадку.

Н.В. Доценко, відповідальна за роботу Інституту
культури та мистецтв на факультеті ТВтаТБ