КВК-рух

Історія КВК-руху нашої Академії має глибокі та міцні корені. Достатньо сказати, що перші ігри КВК в Одесі проходили саме на сцені Актової зали Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. А.В. Ломоносова за адресою вул. Свердлова, 112.

Восени 1979 року КВК-шники інституту подарували усім свято, девіз якого: «Мій вуз, мій факультет, моя спеціальність і жартома і всерйоз». Конкурс поклав початок традиції відмічати день народження нашої ALMA MATER не тільки новими досягненнями, але й гумором – студенти академії розігрують Кубок ректора.

За більш, ніж 37-річну історію конкурсу, наш вуз змінив назву, ігри змінювали свій формат. Але незмінними залишаються відмінний настрій та жарти, які «йдуть до зали».

У 2012 році КВК- рух вийшло на новий виток розвитку. Створення Внутрішньої Ліги КВК ОНАХТ і Ради капітанів – закономірний етап в історії нашої академії.

Сьогодні КВК- шники розігрують Кубок ректора та Приз «Золотий Комар».

Творити та писати історію – справа спільна – і нових учасників і вірних глядачів. До зустрічі на грі!

Анонс:

 


 • 10.11.2017

  Турнір з армреслінгу «ARM POWER 2017»

  16 листопада 2017р.14:30. В турнірі беруть участь студенти ОНАХТ, студенти інших вишів м. Одеси!!! Після турніру на всіх очікує закулісна боротьба де кожен бажаючий зможе поборотися!!

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 15.11.2017

  Донорство на ф-те ТПППКСЭиТ ОНАПТ

  7 ноября 2017 года магистры группы ТМ-57а (Геврик Владисдав, Костюк Юлия, Бутовский Николай) и бакалавры группы ТМ-31 (Сухомлинова Кристина, Примаченко Светлана) приняли участие в очень почетной и благородной акции - донорство крови

  детальніше

   

 • 14.11.2017

  Кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів на факультеті комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

  Історія не буває поганою чи доброю. Вона завжди така, якою є. Однак сторінки історії іноді бувають сумними, і навіть жахливими. І такі історичні події обов’язково треба знати, вивчати. Принаймні для того, щоб подібне ніколи не повторилося. 13 листопада 2017 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій пройшла кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів

  детальніше