Науково-дослідна робота кафедри

Головними завданнями кафедри є збереження і зміцнення стану здоров'я, підвищення функціональних можливостей організму, виховання у студентів потреби до ведення здорового способу життя.

Керує науково-дослідною роботою кафедри зав. кафедри Сергєєва Тетяна Петрівна.

Основні напрями наукової діяльності кафедри:

- визначення рівня фізичного здоров'я і функціонального стану студентів основної медичної групи;

- розробка модельної характеристики різних рівнів фізичного здоров'я студентів основної медичної групи;

- розробка оптимального режиму фізичних навантажень під час занять фізичними вправами, залежно від рівня фізичного здоров'я студентів;

- оздоровча спрямованість фізичної культури студентів в умовах ВНЗ;

- проведення пленарного засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Проблеми формування здорового способу життя у молоді» з обов'язковим включенням практичних доповідей і майстра-класів з різних видів спорту.

Науково-дослідна робота кафедриЗа останні 5 років підготовлено та видано в наукових збірниках більше 90 наукових, науково-методичних статей і тез. Підготовлено 13 методичних вказівок для самостійних занять студентів.

В межах НДР проводяться соціологічні дослідження, аналіз фізичної підготовленості студентів, ведеться постійна робота з вдосконалення змісту, методів і форм організації навчального процесу. Щорічно проводиться анкетування і тестування студентів першого і другого курсів.

Аналізуються показники медичних обстежень, функціональних показників фізичного розвитку, медико-педагогічних спостережень і захворюваності.

Робота викладачів кафедри «Комплексний підхід до підвищення рівня фізичного здоров'я студентів – майбутніх фахівців харчових технологій в процесі фізкультурно-оздоровчих занять» стала срібним призером на III Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Науково-дослідною роботою із студентами керує доцент, кандидат наук з фізичної культури і спорту Халайджі Світлана Владиславівна.

Студенти академії беруть участь у Міжнародних студентських форумах, Міжнародних студентських наукових конференціях, конкурсах на кращу студентську науково-дослідну роботу.

Анонс:

 


 • 10.11.2017

  Турнір з армреслінгу «ARM POWER 2017»

  16 листопада 2017р.14:30. В турнірі беруть участь студенти ОНАХТ, студенти інших вишів м. Одеси!!! Після турніру на всіх очікує закулісна боротьба де кожен бажаючий зможе поборотися!!

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 15.11.2017

  Донорство на ф-те ТПППКСЭиТ ОНАПТ

  7 ноября 2017 года магистры группы ТМ-57а (Геврик Владисдав, Костюк Юлия, Бутовский Николай) и бакалавры группы ТМ-31 (Сухомлинова Кристина, Примаченко Светлана) приняли участие в очень почетной и благородной акции - донорство крови

  детальніше

   

 • 14.11.2017

  Кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів на факультеті комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

  Історія не буває поганою чи доброю. Вона завжди така, якою є. Однак сторінки історії іноді бувають сумними, і навіть жахливими. І такі історичні події обов’язково треба знати, вивчати. Принаймні для того, щоб подібне ніколи не повторилося. 13 листопада 2017 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій пройшла кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів

  детальніше