Займайтесь разом з нами

Занимайтесь вместе с намиВ Академії панує дух здорового способу життя, одним з пріоритетних чинників якого є фізична культура. Фізкультура в ОНАХТ – це можливість для кожного студента, викладача та співробітника бути активним, красивим та здоровим, це ефективна система роботи спортивно-оздоровчого напряму, яка включає загальноакадемічні спортивно-оздоровчі заходи: туристичні переходи, «Фестиваль культури, спорту і мистецтва», «Малі олімпійські ігри», «Добовий заплив», футбольний марафон «Від світанку до заходу» та ін., спартакіади і змагання з різних видів спорту, роботу спортивних секцій. Кожен має можливість взяти участь в спортивних змаганнях на першість курсу, факультету, академії.

Вже більш 70-и років проводиться студентська спартакіада між збірними командами факультетів, яка відбувається впродовж всього навчального року і включає змагання з 10 видів спорту (мікрофут, чоловічий і жіночий волейбол, плавання, чоловічий і жіночий футбол, кульова стрільба, стрітбол, легка атлетика, настільний теніс).

Естафета «907метрів»  Естафета «907метрів»
Естафета «907метрів» серед збірних команд факультетів, яка присвячена Дню визволення Одеси від німецько-фашистських загарбниківПершість ОНАХТ з настільного тенісу
Першість ОНАХТ з настільного тенісу

Мікрофут серед жіночих команд
Мікрофут серед жіночих команд


Першість ОНАХТ з л/атлетики (штовхання ядра)
Першість ОНАХТ з л/атлетики (штовхання ядра)

Першість ОНАХТ з шахів
Першість ОНАХТ з шахівМалі олімпійські ігри

Малі олімпійські ігри   Малі олімпійські ігри   Малі олімпійські ігри   Малі олімпійські ігри  


Туристичний перехід

Традиційними, починаючи з 80-х років, стали туристичні переходи уздовж берега моря. Це наш, «технологічний рецепт» зняття фізичної втоми, психологічної напруги і стресів двічі на рік - у жовтні та в травніВ туристичних переходах приймають участь більше 1500 студентів і викладачів.
 

В туристичних переходах приймають участь більше 1500 студентів і викладачів.
 


В туристичних переходах приймають участь більше 1500 студентів і викладачів.

Конкурс «Найдружніший факультет»
Конкурс «Найдружніший факультет»

Заплив «моржів»
Заплив «моржів»

«Біг по сходах»
«Біг по сходах»

«Стрибки на скакалці»
«Стрибки на скакалці»

Конкурс «Силачів»
Конкурс «Силачів»

«Перетягування канату»
«Перетягування канату»

«Ламбада» на пляже во главе с зам.деканами факультетов -самый любимый конкурс студентов.
 

«Ламбада» на пляже во главе с зам.деканами факультетов -самый любимый конкурс студентов.
 


«Ламбада» на пляжі на чолі з керівниками факультетів - самий улюблений конкурс студентів./strong>


Футбольний марафон «Від світанку до заходу»

Особливою популярністю користується футбольний марафон «Від світанку до заходу», який з 2013 має статус всеукраїнського. Марафон триває більш 12 годин, рахунок в такому тривалому матчі перевалює за 100. Щороку на змаганнях встановлюються рекорди (по кількості забитих м'ячів, кількості учасників марафону). У 2013 році був побитий рекорд України по тривалості марафону – 13 годин 13 хвилин (з 7:00 до 20:13). На VI футбольному марафоні був встановлений рекорд України - «Найтриваліший безперервний футбольний матч». Рекорд внесений до Національного Реєстру Рекордів України.

VI футбольный марафон  VI футбольный марафон  VI футбольный марафон 
VI футбольный марафон 

Футбольний марафон «Від світанку до заходу» (2014 р.)«Добовий заплив»

«Добовий заплив», в якому беруть участь студенти і викладачі, був вперше проведений в Україні саме в басейні ОНАХТ в 2007 році. Головний результат це – гарний настрій, здоровий дух всіх учасників, а також грандіозна сумарна дистанція всіх команд, що беруть участь у запливі.

Ректор Б.В.Егоров награждает победителей суточного заплыва.  Ректор Б.В.Егоров награждает победителей суточного заплыва.


«Кубок Ректора» з боксу

«Кубок Ректора» з боксу розігрується в академії з 2012 року. У відкритому турнірі суперниками збірної команди ОНАХТ виступають спортсмени випускних класів загальноосвітніх шкіл Одеської області.

«Кубок Ректора» з боксу  «Кубок Ректора» з боксу


Туристичний клуб «САЛО»

З 2009 року працює туристичний клуб «САЛО». «Самые Активные Люди Одессы» щорік беруть участь в походах, зимових лижних зборах, щотижневих пробіжках, «Матчах дружби» з футболу, міжнародному марафоні до дня звільнення Одеси від фашистських загарбників «100 км по Поясу Слави», футбольному марафоні «Від світанку до заходу», туристичному зльоті «Турмайовка в Чорноморці», чемпіонаті Клубу по боулінгу, російському лото, дартсу, лазертагу, настільному тенісу.

Туристичний клуб «САЛО»  Туристичний клуб «САЛО»  Туристичний клуб «САЛО»  Туристичний клуб «САЛО»  Туристичний клуб «САЛО»  Туристичний клуб «САЛО» 
Туристичний клуб «САЛО» 

Анонс:

 


 • 10.11.2017

  Турнір з армреслінгу «ARM POWER 2017»

  16 листопада 2017р.14:30. В турнірі беруть участь студенти ОНАХТ, студенти інших вишів м. Одеси!!! Після турніру на всіх очікує закулісна боротьба де кожен бажаючий зможе поборотися!!

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 15.11.2017

  Донорство на ф-те ТПППКСЭиТ ОНАПТ

  7 ноября 2017 года магистры группы ТМ-57а (Геврик Владисдав, Костюк Юлия, Бутовский Николай) и бакалавры группы ТМ-31 (Сухомлинова Кристина, Примаченко Светлана) приняли участие в очень почетной и благородной акции - донорство крови

  детальніше

   

 • 14.11.2017

  Кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів на факультеті комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

  Історія не буває поганою чи доброю. Вона завжди така, якою є. Однак сторінки історії іноді бувають сумними, і навіть жахливими. І такі історичні події обов’язково треба знати, вивчати. Принаймні для того, щоб подібне ніколи не повторилося. 13 листопада 2017 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій пройшла кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів

  детальніше