Літній відпочинок

До складу учбового спортивно-оздоровчого комплексу ОНАХТ входять:

 • спортивно-оздоровчий табір «Південний Буг» (cмт. Саврань);
 • спортивно-оздоровчий табір «Дружба» (cмт. Чорноморка).

Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»

Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ» 

Табір «Південний Буг» розташований в живописному лісопарку, в екологічно чистому Савранському районі Одеської області, на річці Південний Буг. Листяний ліс і берег річки є ідеальним поєднанням особливого відпочинку на природі в комфортних умовах. Територія табору «Південний Буг» складає більше 2 га, що дає великий простір для оздоровлення, занять спортом і цікавого відпочинку всім членам великого колективу академії

Інфраструктура табору складається з упорядкованих і комфортабельних 2-х,3-х місцевих номерів одноповерхових дерев'яних і цегельних будиночків, окремої будівлі столової і автономної котельної. На території табору є спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс, шахи, а також кінозал. На території табору розташовані зручні і затишні альтанки.

Літній спортивно-оздоровчий табір – це в першу чергу активний відпочинок – різноманітні спортивні змагання, піші походи, купання. Все це сприяє швидкому відновленню організму після напруженого навчального року. Для гарного настрою – пізнавальні екскурсії, а вечорами – захоплюючи шоу-програми і дискотеки.


Спортивно-оздоровчий табір «ДРУЖБА»

Спортивно-оздоровчий табір «ДРУЖБА»  Спортивно-оздоровчий табір «ДРУЖБА» 

Спортивно-оздоровчий табір «Дружба» знаходиться на березі Чорного моря в смт. «Чорноморка», в екологічно чистому районі Одеси. Табір «Дружба» займає територію більше 3 га, є учбово-тренувальною і оздоровчою базою для студентів і співробітників ОНАХТ. Обладнаний майданчик для волейболу, баскетболу, мініфутболу, тенісний павільйон, кафе допомагають змінити звичну робочу обстановку на активний відпочинок і позитив.

Піщаний пляж, протяжністю 100 м, обладнаний тіньовими навісами. На пляжі працює рятувальна команда.Туристична база «ЕКСТРИМ»

На туристичній базі «Екстрим», яка знаходиться в с. Ждєнієво, розташованій в живописному куточку Карпат, відкрита філія кафедри фізичної культури та спорту. Головне завдання філії – оздоровлення студентів, аспірантів, викладачів і співробітників ОНАХТ.

Туристична база «ЕКСТРИМ»  Туристична база «ЕКСТРИМ»  Туристична база «ЕКСТРИМ»  Туристична база «ЕКСТРИМ» 

Ваш відпочинок організовує висококваліфікований персонал, який створить доброзичливу атмосферу, що розташовує до повноцінного відпочинку і відновлення здоров'я!

Анонс:

 


 • 10.11.2017

  Турнір з армреслінгу «ARM POWER 2017»

  16 листопада 2017р.14:30. В турнірі беруть участь студенти ОНАХТ, студенти інших вишів м. Одеси!!! Після турніру на всіх очікує закулісна боротьба де кожен бажаючий зможе поборотися!!

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 15.11.2017

  Донорство на ф-те ТПППКСЭиТ ОНАПТ

  7 ноября 2017 года магистры группы ТМ-57а (Геврик Владисдав, Костюк Юлия, Бутовский Николай) и бакалавры группы ТМ-31 (Сухомлинова Кристина, Примаченко Светлана) приняли участие в очень почетной и благородной акции - донорство крови

  детальніше

   

 • 14.11.2017

  Кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів на факультеті комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

  Історія не буває поганою чи доброю. Вона завжди така, якою є. Однак сторінки історії іноді бувають сумними, і навіть жахливими. І такі історичні події обов’язково треба знати, вивчати. Принаймні для того, щоб подібне ніколи не повторилося. 13 листопада 2017 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій пройшла кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів

  детальніше