Спортивная гордость академии

Лучшие спортсмены 2017, 2018 годы

Збірна
Збірна команда ОНАХТ з таїландського боксу–переможці ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Зліва направо:
тренер – ЯГОТІН Р.С.,
ЖЕЖАРЕНКО ІВАН,
ДИХТЯРЕНКО ДМИТРО,
РАДОВ СЕРГІЙ,
СУХАНОВ АНАТОЛІЙ,
КОЦЮРЕНКО ОЛЕКСАНДР,
КИРИЛЮК ВЛАД,
МІНОСЯН КАРЛЕН,
ЧУХНО ЄГОР.


Збірна
Жіноча збірна команда ОНАХТ з регбі – бронзові призери ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Верхній ряд зліва направо:
ШАЦКОВА ВЛАДА,
ФИЛИПЕНКО ЮЛІЯ,
тренер – ЛАГОВСЬКА Н.Г.,
РАГИМОВА ГАННА,
ЛАСТЕНКО ВЛАДА,
ЛАРІНА КАТЕРИНА,
БОНДАПЕНКО ЛІДІЯ,
МЕДВЕДЕНКО ТЕТЯНА,
ЛАМЗАК ВІКТОРІЯ.

Нижній ряд зліва направо:
ЖИГУНОВА ГАННА,
ЗДОРЕНКО КАТЕРИНА


Збірна
Чоловіча збірна команда ОНАХТ з регбі – срібні призери ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а., переможці Кубку Студентської ліги

Верхній ряд зліва направо:
БЕЗЗЕМЕЛЬНИЙ ОЛЕГ,
ГНЕДЮК СЕРГІЙ,
ЗАРОВНИЙ КЛИМ,
КАРПИК ЯРОСЛАВ,
КАЛИТА МИКОЛАЙ,
КЛЮШНИК МАКСИМ

Нижній ряд зліва направо:
ПЕТРОВ МИКИТА,
МАЛАКЧІ ОЛЕГ
КАРАПЕТЯН АРТЕМ


Жіноча збірна команда ОНАХТ з волейболу – переможці ХХVI обласних  студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.
Жіноча збірна команда ОНАХТ з волейболу – переможці ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Верхній ряд зліва направо:
тренер – ВОЛКОВА Т.В.,
РУСЕЦЬКА АНАСТАСІЯ,
АНТОНЮК АНАСТАСІЯ,
ДРУМОВА КАТЕРИНА,
МЕЛЬНИК АНАСТАСІЯ,
КОЦАР ГАННА,
КІПИНАЧ ЮЛІЯ,
ШЕПЕЛЮК ЯНА

Нижній ряд зліва направо:
СЛЕПЕНКОВА ЛІДІЯ,
ЗИМІНА КАТЕРИНА,
ПЕТЬКОВА ОЛЬГА


Жіноча збірна команда ОНАХТ з гандболу – бронзові призери ХХVI обласних  студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.
Жіноча збірна команда ОНАХТ з гандболу – бронзові призери ХХVI обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Зліва направо:
ТАРАНОВА ИРИНА,
ЯЧМЕНЬ ВАЛЕРИЯ,
ЛАВРЕНКО ЕВГЕНИЯ,
тренер – ПАВЛЮК О.В.,
КАПСАМУН СВЕТЛАНА,
НЕПОМНЯЩАЯ ОЛЬГА,
МАТНЕК ЕКАТЕРИНА,
ПЕТЬКОВА ОЛЬГА


Збірна
Чемпіони ХХVI обласних студентських ігор з легкої атлетики серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Зліва направо:
СОРОКІН ДМИТРО,
КОРНЕЙЧУК КАТЕРИНА,
ГУЛІЙ ІРИНА,
НООЙ КАТЕРИНА,
ШЕВЧЕНКО ДЕНИС


Збірна
Чоловіча збірна команда ОНАХТ з футзалу–переможець ХХVІІ обласних студентських ігор з волейболу серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Верхній ряд зліва направо:
БОРЕЦЬ СТАНІСЛАВ,
ВОЗНЮК ВІТАЛІЙ,
ГАНУСОВСЬКИЙ ВЛАДИСЛАВ,
ВЕРТИПОРОХ ВЛАДИСЛАВ,
СТАНКЕВИЧ ДАНИЛО,
ШИНГАРЕНКО АРТЕМ,
тренер – МАКСИМЧУК Б.В.

Нижній ряд зліва направо:
ЗАГУБЕЛЮК СЕРГІЙ,
БРИЧУК БОГДАН,
ЛАВНІКОВИЧ СТАНІСЛАВ.


Збірна
Чоловіча збірна команда ОНАХТ з волейболу–переможець ХХVІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.

Верхній ряд зліва направо:
тренер –ГОНЧАРУК В.В.,
ЛЕВА ЄВГЕН,
ГОРОДНИЧЕНКО ОЛЕКСІЙ,
КАРПЕДА ІГОР,
СОТУЛА ОЛЕКСАНДР,
РИНКОВИЙ ВІТАЛІЙ,
ТКАЧЕНКО ЯРОСЛАВ,

Нижній ряд зліва направо:
ТКАЧЕНКО ЄВГЕН,
КОЗЮРЕНКО ОЛЕКСІЙ,
ВЕНГЛОВСЬКИЙ СЕРГІЙ,
ЯКІМОВ ЄГОР




Кращі спортсмени 2016 року

Збірна команда ОНАХТ з гандболу
Збірна команда ОНАХТ з гандболу

Березецький Роман та Єльников Олексій студенти ф-тету ТВ та Н, Мансарлійський Олексій (ф-тет ПЕЕ та НТ), Росохацький Євген (ф-тет ІТ та К) та випускники: Шкурат Микола, Шкурат Олександр, Рокатинець Євген, Ганзієнко Кирил, Бутримов Микита, Леніїв Андрій, Манич Михайло, Локунев Валерій.
Тренер: старший викладач кафедри фізичної культури та спорту Цапенко Людмила Миколаївна


Мойса Олександр
Мойса Олександр

Бронзовий призер Чемпіонату Світу, чемпіон України,чемпіон країн СНД та країн Балтики


Жіноча збірна команда ОНАХТ з волейболу
Жіноча збірна команда ОНАХТ з волейболу – переможці ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Зліва направо:
ШАЦКОВА ВЛАДА, ФИЛИПЕНКО ЮЛІЯ, ЛЕМЕШЕВА ВАЛЕРІЯ, ДРУМОВА КАТЕРИНА, СТОВМАНЕНКО АНАСТАСІЯ, ШЕПЕЛЮК ЯНА, БАБІЙ НІКА, ЖЕРШ ОЛЕКСАНДРА, КЕПЕНАЧ ЮЛІЯ, КАЦАР ГАННА, МОРГАЧ ВАЛЕНТИНА, ПЕТЬКОВА ОЛЬГА


Члени збірної команди ОНАХТ з легкої атлетики
Члени збірної команди ОНАХТ з легкої атлетики – переможці та призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Зліва направо:
ГАВРИЛЕНКО ГАННА – ІІ місце в бігу на 800 метрів та ІІІ місце в бігу на 1500 метрів.
САВИЦЬКА ВІКТОРІЯ –І місце в метанні диска та штовханні ядра.
ЛАРІНА КАТЕРИНА – І місце в стрибках у висоту, ІІ місце в метанні спису.
КИРИЛЕНКО ВОЛОДИМИР – ІІ місце в бігу на 200 метрів


Чоловіча збірна команда ОНАХТ з гандболу
Чоловіча збірна команда ОНАХТ з гандболу – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Верхній ряд зліва направо:
Тренер - ЦАПЕНКО Л.М., САРАПИН ДМИТРО, МАНСАРЛИЙСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР, ТАРАН ВІТАЛІЙ, ТИЖНЕВИЙ ВЛАДИСЛАВ, ЄЛЬНИКОВ ОЛЕКСІЙ, БЕРЕЗЕЦЬКИЙ РОМАН.
Нижній ряд зліва направо:
БУТРИМОВ МИКИТА, КУТОВИЙ ТАРАС, РОСОХАЦЬКИЙ ЄВГЕН, ШКУРАТ ОЛЕКСАНДР


Збірна команда ОНАХТ з шахів
Збірна команда ОНАХТ з шахів – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Зліва направо:
ІВАНОВ ПАВЛО, ТАРАНЕНКО ЄВГЕН, ЧУБ ДМИТРО


Жіноча збірна команда ОНАХТ з футболу
Жіноча збірна команда ОНАХТ з футболу – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Верхній ряд зліва направо:
ТАРАСЮК ТЕТЯНА, ГОНЧАР КАТЕРИНА,
тренер – БОЛТОМАТІС Д.В., ЖИГУНОВА ГАННА
Нижній ряд зліва направо:
ПОПОВА ЛЮБОВ, ПОХЛЕБІНА НАДІЯ, КАРАГЕНОВА ВАРВАРА


Жіноча збірна команда ОНАХТ з регбі
Жіноча збірна команда ОНАХТ з регбі – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Верхній ряд зліва направо:
ШАЦКОВА ВЛАДА, ФИЛИПЕНКО ЮЛІЯ, тренер – ЛАГОВСЬКА Н.Г., РАГИМОВА ГАННА, ЛАСТЕНКО ВЛАДА, ЛАРІНА КАТЕРИНА, БОНДАПЕНКО ЛІДІЯ, МЕДВЕДЕНКО ТЕТЯНА, ЛАМЗАК ВІКТОРІЯ.
Нижній ряд зліва направо:
ЖИГУНОВА ГАННА, ЗДОРЕНКО КАТЕРИНА


Жіноча збірна команда ОНАХТ з гандболу
Жіноча збірна команда ОНАХТ з гандболу – бронзові призери ХХІV обласної студентської спартакіади ВУЗів м. Одеси

Верхній ряд зліва направо:
КЮСЕ АЛІНА, ДЕРГАЧЕНКО НАТАЛІЯ, тренер – ПАВЛЮК О.В., ЛАВРЕНКО ЄВГЕНІЯ, ВОЛОЩУК ЮЛІЯ, КАРАКАЙ ГАННА
Нижній ряд зліва направо:
КАРАСЬ ІРИНА, БРИЖАК ТЕТЯНА, ШЕПЕЛЕНКО АНАСТАСІЯ,ЗДОРЕНКО КАТЕРИНА

Анонс:

 


  • 16.04.2019

    Лекція на тему: «Організація подій в індустрії гостинності»

    18 квітня 2019 року в ауд. Д-307 о 14:00 на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу, в рамках роботи Інституту культури, доцентом кафедри Готельно-ресторанного бізнесу Харенко Д.О. Буде прочитана лекція на тему: «Організація подій в індустрії гостинності»

    подробнее

     

Последние новости:

 


  • 16.04.2019

    Кураторська година, присвячена питанням протидії булінгу на факультеті Комп'ютерних систем і автоматизації ОНАХТ

    9 і 12 квітня 2019 року на факультеті Комп'ютерних систем і автомати-зації Одеської національної академії харчових технологій проведено кураторську годину, присвячену питанням булінгу

    подробнее

     

  • 16.04.2019

    Кураторська година, присвячена Дню визволення Одеси на факультеті Комп'ютерних систем і автоматизації ОНАХТ

    10 квітня 2019 року на факультеті Комп'ютерних систем і автоматизації Одеської національної академії харчових технологій проведено загально-академічну кураторську годину, присвячену Дню визволення міста Одеси

    подробнее

     


ГИМН
Одесской Национальной Академии Пищевых Технологий
Процветай, живи и здравствуй,
Академия моя!
Пусть звезда твоя не меркнет
Яркая!

Пусть Господь хранит от бедствий,
Неудач и суеты,
Пусть свершатся все твои мечты!

ПРИПЕВ:

Для тебя лишь одной повторим мы стократ:
Браво, Академия! Виват!!!
Ты - надежный оплот, ты - вторая семья!
Славься Академия моя!

Созидай и твори! Для тебя нет преград!
Браво, Академия! Виват!!!
Знай, что наша судьба неразрывна с твоей!
Слава Академии моей!!!