Студентська рада - Про нас

Молодь, яка навчається в академії, активна і талановита. Для самореалізації, вміння самостійно вирішувати проблеми у нас діє студентське самоврядування. Саме студентський актив є посередником між студентами і керівництвом академії, захищає і відстоює інтереси студентів, пропонує нові ідеї щодо розвитку рідного ВНЗ, організації в ньому навчально-виховного процесу, наукової діяльності та допомагає ці ідеї втілювати в життя.

На сьогодні система студентського самоврядування будується за ієрархічним принципом:Голови студентських рад факультетів беруть активну участь у вирішенні всіх питань. Вони є членами Вченої ради ОНАХТ, рад факультетів, стипендіальної комісії, факультетських комісій з питань стягнень і заохочень.

Основним документом студентського самоврядування академії є «Положення про Студентське самоврядування ОНАХТ». В даному документі описані загальні положення про студентське самоврядування ОНАХТ, положення про студради ОНАХТ, положення про студради гуртожитків ОНАХТ.

Студентська рада академії – це справжні патріоти академії, які користуються авторитетом серед студентів та викладачів. «Студрадники» вчаться вирішувати всі питання як вмілі керівники і намагаються вірно скоординувати свою роботу, з'єднавши її з успішним навчанням. У цьому їм допомагає керівництво академії (декани, заступники деканів, проректори за різними напрямками). Така робота сприяє придбанню організаторських і управлінських якостей.

Напрямки роботи студради академії наступні:

 • захист прав та інтересів студентів;
 • розвиток наукових ініціатив;
 • розвиток творчих талантів;
 • сприяння в забезпеченні правопорядку в академії і гуртожитках;
 • підтримка чистоти в академії і прилеглої до неї території;
 • розвиток спортивно-масової роботи.

Анонс:

 


 • 10.11.2017

  Турнір з армреслінгу «ARM POWER 2017»

  16 листопада 2017р.14:30. В турнірі беруть участь студенти ОНАХТ, студенти інших вишів м. Одеси!!! Після турніру на всіх очікує закулісна боротьба де кожен бажаючий зможе поборотися!!

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 15.11.2017

  Донорство на ф-те ТПППКСЭиТ ОНАПТ

  7 ноября 2017 года магистры группы ТМ-57а (Геврик Владисдав, Костюк Юлия, Бутовский Николай) и бакалавры группы ТМ-31 (Сухомлинова Кристина, Примаченко Светлана) приняли участие в очень почетной и благородной акции - донорство крови

  детальніше

   

 • 14.11.2017

  Кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів на факультеті комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

  Історія не буває поганою чи доброю. Вона завжди така, якою є. Однак сторінки історії іноді бувають сумними, і навіть жахливими. І такі історичні події обов’язково треба знати, вивчати. Принаймні для того, щоб подібне ніколи не повторилося. 13 листопада 2017 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій пройшла кураторська година, присвячена пам'яті жертв Голодоморів

  детальніше